5 požymiai, rodantys, kad esate pasiruošę pirkti naują būstą

5 požymiai, kurie rodo, kad esate pasiruošę pirkti naują būstą

 • Jums įkyrėjo nuoma. Nuomojamas butas yra toks, koks yra. Jūs negalite perdažyti sienų mėgstama spalva, apsistatyti jums gražiais baldais, kabinti paveikslų, nes bijote, kad buto šeimininkas nebus labai patenkintas dėl sugręžiotų sienų. Nėra motyvacijos nei labai puošti, nei gražinti butą, nes vis tiek tai ne Jūsų, o buto šeimininko nuosavybė. Jus erzina nederančios sienų užuolaidų spalvos, nubrūžintos grindys, nesuprantate, kodėl reikėjo pusę sienos “papuošti” akmenų imitacija. Prieš 10 metų daryto “euroremonto” keraminės plytelės su mėlynų gėlių dekoratyvine juostele – tai tik dar vienas perliukas, kurį mielai pakeistumėte, jei tai būtų jūsų namai. Ir, aišku, nuomos kaina. Dažnu atveju, nuomos mokestis yra didesnis, nei mėnesinė įmoka už nuosavą būstą.
 • Jūs pradėjote taupyti. Taupymas pradiniam įnašui gali užtrukti, taigi, jei jau pradėjote taupyti, tai puikus ženklas. Naudinga pasidomėti kelių bankų paskolų sąlygomis, ir kokio dydžio paskolą bankas galėtų suteikti. Tada jau maždaug būtų aiškios ribos, už kokią sumą galėtumėte ieškotis būsto.
 • Jūs pradėjote naršyti skelbimų portaluose. Patinkančio būsto paieška internete jau tampa neatsiejama dienos dalimi. Populiariausi skelbimų portalai Lietuvoje yra www.aruodas.lt, www.alio.lt, www.skelbiu.lt. Galite nustatyti paiešką ir kasdien gauti el. laiškus, su naujausiais jūsų paiešką atitinkančiais pasiūlymais.
 • Jūs turite realių lūkesčių. Esate nusprendę, kuriame rajone norėtumėte gyventi ir kokia turėtų būti būsto būklė. Lūkesčiai gali būti labai įvairūs, tačiau visada reikėtų atsižvelgti į tai, kokios jūsų finansinės galimybės. Nusistatykite prioritetus, kas svarbiau – patogi vieta, aplinka, ar būsto būklė, kiek dar esate pasiruošę skirti pinigų remontui.
 • Jūs laukiate šeimos pagausėjimo. Buto pirkimas – daug laiko ir pastangų reikalaujantis darbas, todėl nepalikite visko paskutinei minutei, o kur dar visas pirkimo procesas – bankinės procedūros, sutarčių pasirašymas, savininkų išsikėlimo terminas, paskolos išmokėjimas ir kita. Jeigu būstą ketinate remontuoti, dar bent 3 mėnesius tikrai negalėsite įsikelti.  Todėl visą būsto paiešką pradėkite kuo anksčiau, kad nereiktų skubėti ir su kūdikiu ant rankų bėgioti po bankus, būsto apžiūras, notarus ar apdailos medžiagų parduotuves.

Kiek parduodamų būstų – tiek ir skirtingų situacijų, todėl visada geriausia pasitarti su didelę darbo patirtį turinčiu nekilnojamojo turto brokeriu.

Jeigu turite klausimų, susijusių su nekilnojamojo turto pardavimu, pirkimu, ar nuoma, kreipkitės, visada surasiu jums laiko.

“Būsto kryptis” NT brokeris Liudas Sankaitis

Gauti konsultaciją

 

Būsto pirkimo – pardavimo sutarties tvirtinimas pas notarą. Kiek tai kainuos?

Būsto pirkimo – pardavimo sutarties tvirtinimas pas notarą. Kiek tai kainuos?

Vienas iš paskutinių etapų būsto pirkimo ar pardavimo procese – pirkimo – pardavimo  sutarties tvirtinimas pas notarą. Tačiau kiek teks sumokėti už notaro paslaugas?

Pagal LR teisingumo ministro  2014 m. spalio 20 d. įsakymą  Nr. 1R-329  “Dėl teisingumo ministro 1996 m. rugsėjo 12 d. įsakymo Nr. 57 “Dėl notarų imamo atlyginimo už notarinių veiksmų atlikimą, sandorių projektų parengimą, konsultacijas ir technines paslaugas laikinųjų dydžių patvirtinimo” pakeitimo”,nekilnojamojo daikto pirkimo – pardavimo sutarties patvirtinimą imamas mokestis 0,45 procento nuo sumos, bet ne mažiau kaip 28,96 Eur ne daugiau kaip 5 792,40 Eur.

Jeigu nekilnojamasis turtas perkamas su paskola, už nekilnojamojo daikto hipotekos patvirtinimą, imamas mokestis nuo 0,2 iki 0,3 procento nuo daikto vertės, bet ne mažiau kaip 14,48 Eur ir ne daugiau kaip 144,81 Eur. Kai visi pinigai pervedami į pardavėjo sąskaitą, pas notarą pasirašomas liudijimas, kad pirkėjas su pardavėju atsiskaitė galutinai ir už tai imamas nedidelis kelių eurų mokestis.

Kiti mokesčiai už notaro paslaugas:

Atlyginimas notarui už konsultacijos suteikimą: 2,89 Eur – 57,92 Eur.

Nekilnojamojo turto registro duomenų tikslinimas dėl notarinių veiksmų (paveldėjimo, sandorių) atlikimo:

 • Atlyginimas notarui už Nekilnojamojo turto registro duomenų tikslinimo užsakymą – 4,34 Eur.
 • Atlyginimas Valstybės įmonei Registrų centras už Nekilnojamojo turto registro duomenų patikslinimą – 6,52 Eur.

Atlyginimas notarui už užsakymo registruoti teises suformavimą – 8,69 Eur.

Sandorių projektų parengimas ir sandorių tvirtinimas, kompensacijos už patikras valstybės registruose ir duomenų perdavimas valstybės registrams:

 • Atlyginimas notarui už projekto parengimą: 14,48 Eur – 28,96 Eur.
 • Kompensacija notarui už patikras registruose: 0,29 Eur – 28,96 Eur.
 • Atlyginimas notarui už duomenų perdavimą valstybės registrams – 8,69 Eur.

Notaras ne tik tvirtina pirkimo – pardavimo sutartis, bet ir registruoja nuosavybės teises į nekilnojamąjį turtą (1 lentelė).

1 lentelė. Atlyginimo už nuosavybės teisės į statinius, butus ar patalpas įregistravimą dydžiai fiziniams asmenims.

Statinio, buto ar patalpos vidutinė rinkos vertė, eurais  Atlyginimo dydis, eurais
Iki 14500 eurų 2,90
Nuo 14501 iki 29000 eurų 2,90 + 0,05 procento skirtumo tarp objekto vidutinės rinkos vertės ir 14500
Nuo 29001 iki 145000 eurų 10,14+ 0,03 procento skirtumo tarp objekto vidutinės rinkos vertės ir 29000
Nuo 145001 iki 290000 eurų 44,89 + 0,04 procento skirtumo tarp objekto vidutinės rinkos vertės ir 145000
Daugiau kaip 290000 eurų 102,82 + 0,03 procento skirtumo tarp objekto vidutinės rinkos vertės ir 290000 bet ne daugiau, kaip 289,62


Jei labai trumpai
, tai jeigu perkamo nekilnojamojo turto vertė yra pvz. 100 000 Eur, už nekilnojamojo daikto pirkimo – pardavimo sutarties patvirtinimą reikės sumokėti 450 Eur ir dar turėti bent 200 Eur už kitas notaro paslaugas.

Dažnais atvejais pirkėjas ir pardavėjas išlaidas už notaro paslaugas dalijasi pusiau, tačiau tai turi būti nurodyta pirkimo – pardavimo sutartyje.

Kiek parduodamų būstų – tiek ir skirtingų situacijų, todėl visada geriausia pasitarti su didelę darbo patirtį turinčiu nekilnojamojo turto brokeriu.

 Jeigu turite klausimų, susijusių su nekilnojamojo turto pardavimu, pirkimu, ar nuoma, kreipkitės, visada surasiu jums laiko.

“Būsto kryptis” NT brokeris Liudas Sankaitis

Gauti konsultaciją

Kokių dokumentų reikia perkant nekilnojamąjį turtą?

Kokių dokumentų reikia perkant nekilnojamąjį turtą?

Pagrindiniai dokumentai, perkant nekilnojamąjį turtą, kurių prireiks notarinei pirkimo – pardavimo sutarčiai patvirtinti:

 • Galiojantis asmens dokumentas (tapatybės kortelė, pasas);
 • Santuokos liudijimas, jei nekilnojamąjį turtą perka sutuoktiniai;
 • Jeigu imama paskola iš banko, reikalinga kredito sutartis arba, jei ji dar nėra paruošta (sutartis ruošiama 1 – 2 dienas), banko išduotas  garantinis raštas, liudijantis, kad bankas priėmė sprendimą pirkėjui suteikti paskolą.

Jeigu atsiskaitoma savais pinigais, atsiskaityti galima dviem būdais:

 • Grynais – atsiskaitysite pas notarą vietoje.
 • Pavedimu – sutarties dieną pirkėjas turės padaryti bankinį pavedimą į pardavėjo sąskaitą. Jeigu atsiskaitoma tokiu būdu, notarinės sutarties pasirašymas užtrunka ilgiau – pirmiausia pirkėjas ir pardavėjas pas notarą pasirašo pirkimo – pardavimo sutartį, tada kartu vyksta į banko skyrių daryti pavedimo į pardavėjo sąskaitą. Pervedus pinigus, vėl vykstama pas notarą ir patvirtinama pirkimo – pardavimo sutartis.

Kiek parduodamų būstų – tiek ir skirtingų situacijų, todėl visada geriausia pasitarti su didelę darbo patirtį turinčiu nekilnojamojo turto brokeriu.

Jeigu turite klausimų, susijusių su nekilnojamojo turto pardavimu, pirkimu, ar nuoma, kreipkitės, visada surasiu jums laiko.

“Būsto kryptis” NT brokeris Liudas Sankaitis

Gauti konsultaciją

Paveldėto buto pardavimas. Kokius mokesčius teks mokėti?

Paveldėto buto pardavimas. Kokius mokesčius teks mokėti?

     Pirmiausia, ką reiktų padaryti gavus paveldėjimo teisės liudijimą, tai įregistruoti savo nuosavybės teisę į paveldėtą turtą (butą, namą, sodą) ir tada jau galima šį turtą parduoti. Už paveldėtą nekilnojamąjį turtą mokesčiai gali būti mokami du kartus: pirmą kartą – prieš paveldėjimo liudijimo dokumento išdavimą (paveldimo turto mokestis) ir antrą kartą – kai paveldėtą turtą ketinama parduoti (gyventojų pajamų mokestis).

Paveldimo turto mokestis apskaičiuojamas nuo paveldimo turto apmokestinamosios vertės (70 proc. viso turto vertės) taikant tokius tarifus:

 • kai paveldimo turto apmokestinamoji vertė ne didesnė kaip 0.5 mln. litų (iki 2014-12-31) arba ne didesnė kaip 150 tūkst. eurų (nuo 2015-01-01)  – 5 procentai;
 • kai paveldimo turto apmokestinamoji vertė didesnė kaip 0.5 mln. litų (iki 2014-12-31) arba didesnė kaip 150 tūkst. eurų (nuo 2015-01-01) – 10 procentų.

Mokesčiu neapmokestinama:

1) vienam sutuoktiniui mirus kito sutuoktinio paveldimas turtas;

2) vaikų (įvaikių), tėvų (įtėvių), globėjų (rūpintojų), globotinių (rūpintinių), senelių, vaikaičių, brolių, seserų paveldimas turtas;

3) paveldimo turto apmokestinamoji vertė, neviršijanti 10 tūkst. litų (iki 2014-12-31) arba 3 tūkst. eurų (nuo 2015-01-01).

Norint paveldėtą turtą parduoti, pirmiausia būtina nustatyti jo vertę paveldėjimo momentu. Vertė gali būti nustatoma dviem būdais – pagal Registrų centro nurodytą vertę arba užsisakant individualaus turto vertinimo paslaugą. Kuo paveldėto nekilnojamojo turto vertė paveldėjimo metu buvo nustatyta mažesnė, tuo didesnis pardavimo skirtumas gali būti, todėl daugeliu atvejų geriau užsisakyti individualaus turto vertinimo paslaugą.

Nuo turto vertės ir pardavimo kainos skirtumo mokamas 15 proc. gyventojų pajamų mokestis. Šis mokestis bus apskaičiuojamos kaip skirtumas tarp gautų nekilnojamojo turto pardavimo pajamų ir to turto įsigijimo kainos, kartu išskaičiuojant šiam turtui įsigyti sumokėtus privalomus mokėjimus bei išlaidas, skirtas šio turto remontui.

Gyventojų pajamų mokesčio įstatyme yra numatyti trys atvejai, kada nereikia mokėti pajamų mokesčio pardavus nekilnojamąjį turtą:

1) jei turtą turite ne mažiau kaip 10 metų;

2) jeigu pastaruosius 2 metus čia buvo Jūsų deklaruota gyvenamoji vieta;

3) jeigu parduodamame būste esate deklaravę savo gyvenamąją vietą trumpiau nei 2 metus, tačiau per vienerius metus nuo šio būsto pardavimo nusipirksite ir deklaruosite savo gyvenamąją vietą kitame būste, mokesčių už būsto pardavimą mokėti taip pat nereiks.

Kiek parduodamų būstų – tiek ir skirtingų situacijų, todėl visada geriausia pasitarti su didelę darbo patirtį turinčiu nekilnojamojo turto brokeriu.

 Jeigu turite klausimų, susijusių su nekilnojamojo turto pardavimu, pirkimu, ar nuoma, kreipkitės, visada surasiu jums laiko.

 „Būsto kryptis“ NT brokeris Liudas Sankaitis

Konsultuotis

Buto pardavimas. Kokie dokumentai reikalingi?

Buto pardavimas. Kokie dokumentai reikalingi?

Norint parduoti būstą, būtina žinoti, kokie dokumentai bus reikalingi sandorio sudarymui. Dokumentus reikėtų surinkti dar prieš būsto pardavimą. Taigi, pagrindiniai dokumentai, kurių dažniausiai prireikia parduodant butą:

 1. Buto nuosavybės dokumentai. Tai dokumentai, kurie įrodo nuosavybės teisę – buto pirkimo-pardavimo sutartis, privatizavimo, mainų ar dovanojimo sutartis, teismo sprendimas, buto paveldėjimo teisės liudijimas ar pan.
 2. Nekilnojamojo turto registro išrašas ar pažyma apie nekilnojamojo daikto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą.
 3. Kadastrinių matavimų byla. Šioje byloje yra būsto planas. Neturint tokios bylos, reikia atlikti būsto kadastrinius matavimus, pametus – užsisakyti bylą Registrų centre. Jei parduodamas gyvenamasis namas su sklypu – žemės sklypo planas, jei namas yra miesto teritorijoje – turi būti atlikti kadastriniai žemės sklypo matavimai.
 4. Pardavimo pažyma. Pažymą išduoda VĮ Registrų centras, pateikus pirminius buto nuosavybės dokumentus ir kadastrinių matavimų (inventorizacijos) bylą. Šią pažymą užsako notaras.
 5. Energetinio naudingumo sertifikatas. Tipinį buto sertifikatą galima užsisakyti per notarą. Kitais atvejais (pvz., parduodant namą ar komercines patalpas) dėl sertifikato reikia kreiptis į sertifikavimo ekspertus.
 6. Jei daugiabučiame name yra įsteigta bendrija, tuomet reikia gauti iš bendrijos pažymą apie atsiskaitymą su bendrija ir įsiskolinimų nebuvimą. Tokią pažymą išduoda bendrijos pirmininkas.
 7. Jei bendrijos nėra – pažymos apie atsiskaitymą už komunalines paslaugas (elektrą, šildymą, vandenį, atliekų tvarkymą ir kt.). Parduodant butą, reikia padengti visas skolas. Už skolas, susidariusias iki nuosavybės teisės perleidimo, atsakingas pardavėjas.
 8. Asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai – galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė.
 9. Parduoti butą, kuris yra bendroji jungtinė sutuoktinių nuosavybė, gali tik abu sutuoktiniai kartu, arba vienas sutuoktinis, turėdamas notariškai patvirtintą įgaliojimą. Išimtis – dovanotas, paveldėtas, arba iki santuokos įsigytas turtas, tai asmeninė nuosavybė, kurią galima parduoti be sutuoktinio žinios. Tačiau jeigu butas yra sutuoktinių gyvenamoji vieta, norint parduoti reikalingas rašytinis kito sutuoktinio sutikimas.
 10. Turint nepilnamečių vaikų ir norint parduoti butą, kuriame šeima gyvena, reikalingas teismo leidimas.
 11. Ištuokos liudijimas ir teismo sprendimas dėl turto pasidalijimo (įregistruotas Registrų centre), jei pardavėjas yra išsituokęs.
 12. Jeigu yra keli parduodamo buto savininkai, reikalingas notaro patvirtintas bendrasavininkų raštiškas sutikimas parduoti butą.
 13. Jei parduodamas butas, kuris yra įkeistas bankui ar kitam kreditoriui, reikia gauti banko ar kito kreditoriaus sutikimą.

Esant būsto areštui ar vykstant teisminiams ginčams, butas negali būti parduodamas įprastine tvarka. Areštai yra registruojami viešame registre ir notaras visada šį sąrašą patikrina, prieš tvirtindamas sandorį. Jei nėra galimybės grąžinti įsiskolinimus ir nuimti areštą, galima pradėti areštuoto buto pardavimą, tačiau visada geriausia pasitarti su nekilnojamojo turto brokeriu.

Kiek parduodamų būstų – tiek ir skirtingų situacijų, todėl visada geriausia pasitarti su didelę darbo patirtį turinčiu nekilnojamojo turto brokeriu.

Jeigu turite klausimų, susijusių su nekilnojamojo turto pardavimu, pirkimu, ar nuoma, kreipkitės, visada surasiu jums laiko.

“Būsto kryptis” NT brokeris Liudas Sankaitis

Gauti konsultaciją

 

 


AtsiliepimaiJulija Loiterytė, UAB “Elbis”

 

Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Žmogui, kuris nesiorientuoja nekilnojamojo turto rinkoje, Liudas yra tikrai didžiulė pagalba. Kažkokiu būdu įvyksta supratimas, ko reikia klientui ir pateikiami keli pasiūlymai su visais pliusais ir minusais. Labai žavi atviras ir šiltas bendravimas. Naudojamės ir tikrai naudosimės Liudo paslaugomis. Be abejo, rekomenduosime visiems bendradarbiauti su Liudu.
5.0
2017-02-20T19:14:19+00:00
  Labai malonus ir profesionalus bendravimas. Žmogui, kuris nesiorientuoja nekilnojamojo turto rinkoje, Liudas yra tikrai didžiulė pagalba. Kažkokiu būdu įvyksta supratimas, ko reikia klientui ir pateikiami keli pasiūlymai su visais pliusais ir minusais. Labai žavi atviras ir šiltas bendravimas. Naudojamės ir tikrai naudosimės Liudo paslaugomis. Be abejo, rekomenduosime visiems bendradarbiauti su Liudu.

Vilmantė Sinkevičienė

 

„Dėkoju L. Sankaičiui už su kaupu pateisintus lūkesčius bei malonų bendradarbiavimą parduodant ir perkant butą. Nedvejodama rekomenduočiau šį NT brokerį visiems, kam aktualu ne tik profesionali pagalba, bet ir besąlygiškas korektiškumas, lankstumas bei nuoširdumas bendraujant. Vilmantė Sinkevičienė“
5.0
2017-02-20T19:27:57+00:00
  „Dėkoju L. Sankaičiui už su kaupu pateisintus lūkesčius bei malonų bendradarbiavimą parduodant ir perkant butą. Nedvejodama rekomenduočiau šį NT brokerį visiems, kam aktualu ne tik profesionali pagalba, bet ir besąlygiškas korektiškumas, lankstumas bei nuoširdumas bendraujant. Vilmantė Sinkevičienė“

Arvydas K., Informacijos paslaugos

"Buvo malonu bendradarbiauti su nekilnojamo turto brokeriu Liudu parduodant sodo namą. Buvo išanalizuoti pastarųjų metų sandoriai toje teritorijoje ir pasiūlyta geriausia pardavimo kaina. Jo sukurtas išsamus ir kūrybiškas parduodamo objekto aprašymas su kokybiškomis nuotraukomis padėjo greitai rasti sodo pirkėją. Man pačiam net neteko vykti į objekto apžiūras su potencialiais pirkėjais. O pardavimas vyko sklandžiai ir greitai. Tai pasitikėjimo vertas brokeris, kurį drąsiai galiu rekomenduoti."
5.0
2019-02-08T06:23:42+00:00
"Buvo malonu bendradarbiauti su nekilnojamo turto brokeriu Liudu parduodant sodo namą. Buvo išanalizuoti pastarųjų metų sandoriai toje teritorijoje ir pasiūlyta geriausia pardavimo kaina. Jo sukurtas išsamus ir kūrybiškas parduodamo objekto aprašymas su kokybiškomis nuotraukomis padėjo greitai rasti sodo pirkėją. Man pačiam net neteko vykti į objekto apžiūras su potencialiais pirkėjais. O pardavimas vyko sklandžiai ir greitai. Tai pasitikėjimo vertas brokeris, kurį drąsiai galiu rekomenduoti."

Birutė R., Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, metodininkė

 

Labai vertinu ir esu dėkinga Liudui Sankaičiui už profesionalumą, patarimus renkantis gyvenamąjį būstą ir nuoširdų bendravimą, dėmesį, atidumą.
5.0
2017-02-20T19:15:01+00:00
  Labai vertinu ir esu dėkinga Liudui Sankaičiui už profesionalumą, patarimus renkantis gyvenamąjį būstą ir nuoširdų bendravimą, dėmesį, atidumą.

Valentin Ivanovich.

"Здравствуйте уважаемый ЛЮДАС САНКАЙТИС.СПЕШУ поблагодарить ВАС за подобранную для нас с женой прекрасную квартиру в элитном  новом доме в р-не ПИЛАЙТЕ/ВИЛЬНЮС, ул. МАЖВИДО,4/.Район,дом,квартира,качество стройработ,ориентация квартиры/восток-юг/ ,окрестные виды-всё соответствует нашим пожеланиям,которые мы поручили ВАМ .ВЫ терпеливо подбирали на рынке недвижимости приемлимый для нас вариант в течении 2016 г.,проявляя высокий профессионализм,коммуникабельность,знание законов,строительных норм ,прекрасно ориентируясь в качественных рейтингах всех строительных компаний ВИЛЬНЮСА.Нами была поставлена перед ВАМИ сложная цель-продать нашу маловостребованную квартиру/4-х комн. 1-й этаж/ по максимальной рыночной цене и подыскать квартиру в новостройке по доступной нам цене.Вы прекрасно справились с этими условиями.Вы  сопровождали нас в процессе всех процедур купли-продажи,заключении малопонятных нам договоров ,платежей ,которые мы подписывали,зачастую,не вникая в юридические тонкости,полагаясь на ВАШИ знания, опыт и глубокую порядочность.И мы не ошиблись.Мы ,как ВЫ ПОМНИТЕ,ОБРАТИЛИСЬ к ВАМ впервые 7-м лет назад,с поручением продать садовый домик.Вы тогда ,не смотря на низкий спрос на недвижимость,сумели реализовать наше поручение  ОПТИМАЛЬНО И ЗАСЛУЖИЛИ НАШЕ УВАЖЕНИЕ .Не маловажен и тот факт ,что Вы назначаете скромную оплату Ваших трудов.СПАСИБО,ПОЖЕЛАЕМ ВАМ ДАЛЬНЕЙШИХ УСПЕХОВ."

5.0
2017-02-20T19:28:55+00:00
"Здравствуйте уважаемый ЛЮДАС САНКАЙТИС.СПЕШУ поблагодарить ВАС за подобранную для нас с женой прекрасную квартиру в элитном  новом доме в р-не ПИЛАЙТЕ/ВИЛЬНЮС, ул. МАЖВИДО,4/.Район,дом,квартира,качество стройработ,ориентация квартиры/восток-юг/ ,окрестные виды-всё соответствует нашим пожеланиям,которые мы поручили ВАМ .ВЫ терпеливо подбирали на рынке недвижимости приемлимый для нас вариант в течении 2016 г.,проявляя высокий профессионализм,коммуникабельность,знание законов,строительных норм ,прекрасно ориентируясь в качественных рейтингах всех строительных компаний ВИЛЬНЮСА.Нами была поставлена перед ВАМИ сложная цель-продать нашу маловостребованную квартиру/4-х комн. 1-й этаж/ по максимальной рыночной цене и подыскать квартиру в новостройке по доступной нам цене.Вы прекрасно справились с этими условиями.Вы  сопровождали нас в процессе всех процедур купли-продажи,заключении малопонятных нам договоров ,платежей ,которые мы подписывали,зачастую,не вникая в юридические тонкости,полагаясь на ВАШИ знания, опыт и глубокую порядочность.И мы не ошиблись.Мы ,как ВЫ ПОМНИТЕ,ОБРАТИЛИСЬ к ВАМ впервые 7-м лет назад,с поручением продать садовый домик.Вы тогда ,не смотря на низкий спрос на недвижимость,сумели реализовать наше поручение  ОПТИМАЛЬНО И ЗАСЛУЖИЛИ НАШЕ УВАЖЕНИЕ .Не маловажен и тот факт ,что Вы назначаете скромную оплату Ваших трудов.СПАСИБО,ПОЖЕЛАЕМ ВАМ ДАЛЬНЕЙШИХ УСПЕХОВ."

Aušra Antanaitytė. Danijos Valdorfo pedagoginės seminarijos studentė. Pedagogė

"Liudas- geriausias mano šių metų atradimas. Patikimas, sąžiningas, puikiai išmanantis savo darbą profesionalas, be galo mandagus, taktiškas, punktualus, konkretus ir malonus žmogus. Liudą man rekomendavo gera pažįstama. Konkrečiai mano situacijoje- Liudas padėjo parduoti sodybą, kurios pardavimo eigoj prasidėjo visokie trukdžiai, ėmė lįsti seni “galai”, mano anksčiau padarytos klaidos. Liudas ramiai ir kantriai susitvarkė su visomis sudėtingomis situacijomis. Sandėris įvyko greitai, sklandžiai ir už gerą kainą.

Esu labai patenkinta šio brokerio darbu ir drąsiai rekomenduoju Liudą visiems. Bendradarbiausime parduodant ir kitą mano NT."
5.0
2019-06-27T08:34:57+00:00
"Liudas- geriausias mano šių metų atradimas. Patikimas, sąžiningas, puikiai išmanantis savo darbą profesionalas, be galo mandagus, taktiškas, punktualus, konkretus ir malonus žmogus. Liudą man rekomendavo gera pažįstama. Konkrečiai mano situacijoje- Liudas padėjo parduoti sodybą, kurios pardavimo eigoj prasidėjo visokie trukdžiai, ėmė lįsti seni “galai”, mano anksčiau padarytos klaidos. Liudas ramiai ir kantriai susitvarkė su visomis sudėtingomis situacijomis. Sandėris įvyko greitai, sklandžiai ir už gerą kainą. Esu labai patenkinta šio brokerio darbu ir drąsiai rekomenduoju Liudą visiems. Bendradarbiausime parduodant ir kitą mano NT."

Inga T.

 

Esame labai patenkinti Jūsų darbu. Labai profesionaliai, atsakingai ir operatyviai tvarkote visus reikalus. Duodate daug naudingų patarimų. Esate labai sąžiningas ir nuoširdus žmogus. Net trūksta žodžių, kaip džiaugiamės, kad turėjome galimybę su Jumis susipažinti. Nuolat Jus kažkam rekomenduojame, nes esame tikri, kad Jus tikrai padėsite.
5.0
2017-02-20T19:16:56+00:00
  Esame labai patenkinti Jūsų darbu. Labai profesionaliai, atsakingai ir operatyviai tvarkote visus reikalus. Duodate daug naudingų patarimų. Esate labai sąžiningas ir nuoširdus žmogus. Net trūksta žodžių, kaip džiaugiamės, kad turėjome galimybę su Jumis susipažinti. Nuolat Jus kažkam rekomenduojame, nes esame tikri, kad Jus tikrai padėsite.

Neringa Gaidytė

 

"Iš tiesų profesionali pagalba ir malonus bendravimas. Jaučiausi daug saugiau. Tikrai nuoširdžiai rekomenduočiau. Sutaupiau daug laiko ir sveikatos, nes pačiai rasti tokius patikimus nuomininkus būtų nebuvę lengva."
5.0
2017-02-22T12:57:55+00:00
  "Iš tiesų profesionali pagalba ir malonus bendravimas. Jaučiausi daug saugiau. Tikrai nuoširdžiai rekomenduočiau. Sutaupiau daug laiko ir sveikatos, nes pačiai rasti tokius patikimus nuomininkus būtų nebuvę lengva."

Roma Sodeikienė

"Labai noriu padėkoti brokeriui Liudui Sankaičiui. Pavyko parduoti labai sudėtingą objektą už tinkamą kainą. Tai žmogus, spinduliuojantis gryną pozityvą, visada pakilioj nuotaikoj, niekada nevėluojantis, negailintis savo laiko, matantis abiejų šalių poreikį. Tai brokeris, sugebantis pabaigti sandorį iki rezultato, randantis alternatyvas problemų sprendimui, kurios iškyla vienai ar kitai šaliai. Nuoširdus AČIŪ. Mano akimis, Jūs geriausias iš geriausių."
5.0
2019-09-18T05:27:44+00:00
"Labai noriu padėkoti brokeriui Liudui Sankaičiui. Pavyko parduoti labai sudėtingą objektą už tinkamą kainą. Tai žmogus, spinduliuojantis gryną pozityvą, visada pakilioj nuotaikoj, niekada nevėluojantis, negailintis savo laiko, matantis abiejų šalių poreikį. Tai brokeris, sugebantis pabaigti sandorį iki rezultato, randantis alternatyvas problemų sprendimui, kurios iškyla vienai ar kitai šaliai. Nuoširdus AČIŪ. Mano akimis, Jūs geriausias iš geriausių."

Nijolė Tolvaišienė, ZyleFenster pardavimų vadovė.

 

Bendravome, ir bendraujame nekilnojamojo turto pardavimo bei pirkimo klausimais. Liudas yra tikrai labai geras nekilnojamojo turto profas, mylintis savo darbą ir atliekantis jį be priekaištų. Jei vertintume balais - įrašytume aukščiausia: visų pirma dėl to, kad Liudas puikiai atstovauja savo kliento interesus. Antra, Liudas pasirūpina visais formalumais be jokio papildomo galvos skausmo. O trečia - Liudas mėgaujasi savo profesine veikla. Didžiausios sėkmės ir mano rekomendacijos. Ačiū.
5.0
2017-02-20T19:17:37+00:00
  Bendravome, ir bendraujame nekilnojamojo turto pardavimo bei pirkimo klausimais. Liudas yra tikrai labai geras nekilnojamojo turto profas, mylintis savo darbą ir atliekantis jį be priekaištų. Jei vertintume balais - įrašytume aukščiausia: visų pirma dėl to, kad Liudas puikiai atstovauja savo kliento interesus. Antra, Liudas pasirūpina visais formalumais be jokio papildomo galvos skausmo. O trečia - Liudas mėgaujasi savo profesine veikla. Didžiausios sėkmės ir mano rekomendacijos. Ačiū.

Elen K., IT įmonės darbuotoja

Teko bendradarbiauti su Liudu parduodant savo butą 2016 metais. Pasirinkimas buvo ne atsitiktinis, mano draugė sėkmingai pardavė savo 3k. butą ir rekomendavo Liudą kaip brokerį.
Keli Liudo bruožai:
- Profesionalumas (juridiniuose klausimuose turi puikią orientaciją), naujųjų statybų rinkos tikslios žinios (kada pastatyta, kokie trūkumai, statybos kompanijos finansinis pagrindas), punktualumas (ką aš ypač vertinu).
- Turi ypatingai gerą nuostatą ir visada spindi optimizmu. Norėjau perdaryti jau įkeltas į internetą buto nuotraukas. Paskambinau Liudui - sekančią dieną buvo padarytos kitos, ir kartu peržiūrėjus patalpintos naujos – viskas buvo daroma lengvai ir tuo pačiu metu su pagarba.
- Be abejonės, koreguoti pardavimo terminus, spręsti finansinius klausimus reikėjo man pačiai. Bet aš šalia turėjau profesionalą. Liudas dirbo su pirkėjais. Daugiau sąlygų, kad parduoti butą man ir nereikėjo. Gal šiek tiek laiko.
- Su malonumu rekomenduosiu Liudą, kaip puikų NT žinovą pažįstamiems ir draugams.

5.0
2017-02-22T13:03:34+00:00
Teko bendradarbiauti su Liudu parduodant savo butą 2016 metais. Pasirinkimas buvo ne atsitiktinis, mano draugė sėkmingai pardavė savo 3k. butą ir rekomendavo Liudą kaip brokerį. Keli Liudo bruožai: - Profesionalumas (juridiniuose klausimuose turi puikią orientaciją), naujųjų statybų rinkos tikslios žinios (kada pastatyta, kokie trūkumai, statybos kompanijos finansinis pagrindas), punktualumas (ką aš ypač vertinu). - Turi ypatingai gerą nuostatą ir visada spindi optimizmu. Norėjau perdaryti jau įkeltas į internetą buto nuotraukas. Paskambinau Liudui - sekančią dieną buvo padarytos kitos, ir kartu peržiūrėjus patalpintos naujos – viskas buvo daroma lengvai ir tuo pačiu metu su pagarba. - Be abejonės, koreguoti pardavimo terminus, spręsti finansinius klausimus reikėjo man pačiai. Bet aš šalia turėjau profesionalą. Liudas dirbo su pirkėjais. Daugiau sąlygų, kad parduoti butą man ir nereikėjo. Gal šiek tiek laiko. - Su malonumu rekomenduosiu Liudą, kaip puikų NT žinovą pažįstamiems ir draugams.

Renata Milaševičienė

"Kai tik atsirado poreikis parduoti tėvų butą, net nekilo jokių abejonių, kad reikia kreiptis į tos srities specialistą. Kolegė rekomendavo Liudą Sankaitį ir pateikė svarų argumentą "Liudas per savaitę pardavė butą, kurio patys negalėjome parduoti daugiau nei mėnesį". Nuo pirmo pokalbio pasitikėjome Liudu ir tikrai nenusivylėme. Maža pasakyti "savo srities profesionalas", su juo reikia turėti reikalų!  Sklandus darbas be jokių rūpesčių! Sutaupytas laikas ir jokio galvos skausmo! Buvo malonu bendrauti ir bendradarbiauti. Jei tik turėsim ką parduoti, būtinai kreipsimės į Liudą."
5.0
2019-11-11T11:21:21+00:00
"Kai tik atsirado poreikis parduoti tėvų butą, net nekilo jokių abejonių, kad reikia kreiptis į tos srities specialistą. Kolegė rekomendavo Liudą Sankaitį ir pateikė svarų argumentą "Liudas per savaitę pardavė butą, kurio patys negalėjome parduoti daugiau nei mėnesį". Nuo pirmo pokalbio pasitikėjome Liudu ir tikrai nenusivylėme. Maža pasakyti "savo srities profesionalas", su juo reikia turėti reikalų!  Sklandus darbas be jokių rūpesčių! Sutaupytas laikas ir jokio galvos skausmo! Buvo malonu bendrauti ir bendradarbiauti. Jei tik turėsim ką parduoti, būtinai kreipsimės į Liudą."

Gailutė S., pensininkė

 

"Susipažinau su brokeriu Liudu pagal pažįstamų rekomendacijas, kai ieškojau žmogaus, galinčio surasti patikimus klientus ir užtikrinti finansinių operacijų saugumą. Jis padėjo man parduoti sodo sklypą ir išnuomoti butą. Bendravimas su brokeriu buvo labai konstruktyvus. Diskutodama su juo gavau kvalifikuotų patarimų. Brokeris dirbo greitai, ir atsakingai, už ką jam esu dėkinga. Rekomenduoju jį visiems, turintiems problemų su nekilnojamu turtu."
5.0
2017-02-20T19:18:18+00:00
  "Susipažinau su brokeriu Liudu pagal pažįstamų rekomendacijas, kai ieškojau žmogaus, galinčio surasti patikimus klientus ir užtikrinti finansinių operacijų saugumą. Jis padėjo man parduoti sodo sklypą ir išnuomoti butą. Bendravimas su brokeriu buvo labai konstruktyvus. Diskutodama su juo gavau kvalifikuotų patarimų. Brokeris dirbo greitai, ir atsakingai, už ką jam esu dėkinga. Rekomenduoju jį visiems, turintiems problemų su nekilnojamu turtu."

Lijana Švenčionienė, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės vaikų ligų gydytoja

"Per keletą pastarųjų metų teko spręsti daug problemų nekilnojamojo turto rinkoje. Labai nerimavau dėl savo pasirinkimo, turėjau daug neatsakytų klausimų.  Draugai rekomendavo kreiptis į profesionalų nekilnojamojo turto brokerį. Ir man nusišypsojo laimė... Sutikau nekilnojamojo turto brokerį, p.Liudą Sankaitį. Jau pirmomis bendravimo minutėmis supratau, kad sutikau ne tik tikrą profesionalą , bet ir puikų tikrą žmogų, kuriam galiu patikėti visas savo nerimastingas mintis, lūkesčius. NT brokeris Liudas Sankaitis organizavo ne vieną mano  sėkmingą sandėrį(buto, sodybos pardavimo, buto pirkimo).Tai žmogus, kuris moka kompetetingai derėtis ir  motyvuoti visus savo pasiūlymus. Liudas yra tikras savo srities profesionalas: puikiai išmano teisinius, derybinius, NT rinkos reikalus. Tai labai iniciatyvus, punktualus, patyręs, atsakingas, sąžiningas, mokantis kantriai ir aiškiai dėstyti mintis, perspėjantis apie galimą nesąžiningumą sandėryje, atsakingai vertinantis jam patikėtą konfidencialią informaciją. Jis sėkmingai pateisino visus mano lūkesčius, įgyvendino visus mano sandėrius.Taigi dabar net negaliu įsivaizduoti, kaip galėčiau be p.Liudo pagalbos , ką nors pirkti ar parduoti.  Tai žmogus, kuris myli ir išmano savo darbą. Esu labai dėkinga p.Liudui už jo profesionalumą, kompetentingumą, žmogiškumą.

Linkiu jam sėkmingų ir gerų sandėrių!"

5.0
2017-03-01T06:57:33+00:00
"Per keletą pastarųjų metų teko spręsti daug problemų nekilnojamojo turto rinkoje. Labai nerimavau dėl savo pasirinkimo, turėjau daug neatsakytų klausimų.  Draugai rekomendavo kreiptis į profesionalų nekilnojamojo turto brokerį. Ir man nusišypsojo laimė... Sutikau nekilnojamojo turto brokerį, p.Liudą Sankaitį. Jau pirmomis bendravimo minutėmis supratau, kad sutikau ne tik tikrą profesionalą , bet ir puikų tikrą žmogų, kuriam galiu patikėti visas savo nerimastingas mintis, lūkesčius. NT brokeris Liudas Sankaitis organizavo ne vieną mano  sėkmingą sandėrį(buto, sodybos pardavimo, buto pirkimo).Tai žmogus, kuris moka kompetetingai derėtis ir  motyvuoti visus savo pasiūlymus. Liudas yra tikras savo srities profesionalas: puikiai išmano teisinius, derybinius, NT rinkos reikalus. Tai labai iniciatyvus, punktualus, patyręs, atsakingas, sąžiningas, mokantis kantriai ir aiškiai dėstyti mintis, perspėjantis apie galimą nesąžiningumą sandėryje, atsakingai vertinantis jam patikėtą konfidencialią informaciją. Jis sėkmingai pateisino visus mano lūkesčius, įgyvendino visus mano sandėrius.Taigi dabar net negaliu įsivaizduoti, kaip galėčiau be p.Liudo pagalbos , ką nors pirkti ar parduoti.  Tai žmogus, kuris myli ir išmano savo darbą. Esu labai dėkinga p.Liudui už jo profesionalumą, kompetentingumą, žmogiškumą. Linkiu jam sėkmingų ir gerų sandėrių!"

Karolina Dilytė

"Jei tik kas paklaustų rekomendacijos, renkantis brokerį - visiems drąsiai rekomenduoju Liudą Sankaitį. Tikras profesionalas - padėjo lengvai ir greitai tiek parduoti, tiek nusipirkti nekilnojamą turtą. Bendradarbiauti su Liudu buvo lengva ir paprasta bei išties naudinga - Liudo žinios ir kompetencija padėjo priimti geriausius sprendimus."
5.0
2019-11-11T11:22:30+00:00
"Jei tik kas paklaustų rekomendacijos, renkantis brokerį - visiems drąsiai rekomenduoju Liudą Sankaitį. Tikras profesionalas - padėjo lengvai ir greitai tiek parduoti, tiek nusipirkti nekilnojamą turtą. Bendradarbiauti su Liudu buvo lengva ir paprasta bei išties naudinga - Liudo žinios ir kompetencija padėjo priimti geriausius sprendimus."

Artūras Palekas, “ACME grupė”

 

„Mes visi norime turėti profesionalius patarėjus ir pagalbininkus daugumoje sričių: elektriką, santechniką, stomatologą, advokatą, na ir žinoma NT brokerį. Kas dėl NT brokerio Vilniaus regione, tai man jau ramu, o va kitų sričių profesionalų vis dar ieškau."
5.0
2017-02-20T19:18:57+00:00
  „Mes visi norime turėti profesionalius patarėjus ir pagalbininkus daugumoje sričių: elektriką, santechniką, stomatologą, advokatą, na ir žinoma NT brokerį. Kas dėl NT brokerio Vilniaus regione, tai man jau ramu, o va kitų sričių profesionalų vis dar ieškau."

Edita J., Finansininkė

 

"Liudas Sankaitis - nekilnojamojo turto brokeris, kuris kompetentingai pagelbėjo ir turto pardavimo, ir nuomos atvejais. Savo srities išmanymas, lankstumas bei atsakingumas – tai savybės dėl kurių, esant reikalui, vėl kreipsiuosi į Liudą ir galiu drąsiai rekomenduoti kitiems."
5.0
2017-03-01T06:59:25+00:00
  "Liudas Sankaitis - nekilnojamojo turto brokeris, kuris kompetentingai pagelbėjo ir turto pardavimo, ir nuomos atvejais. Savo srities išmanymas, lankstumas bei atsakingumas – tai savybės dėl kurių, esant reikalui, vėl kreipsiuosi į Liudą ir galiu drąsiai rekomenduoti kitiems."

Reda Volodkovičienė

"Kas kartą bendradarbiaudami su Liudu Sankaičiu įsitikiname jo profesionalumu, begaliniu rūpestingumu. Šis žmogus ne tik nuoširdus, bet ir labai atsakingai žiūrintis į savo darbą. Visada pataria bei žino atsakymus į visus rūpimus klausimus. Tikiuosi dar sudarysime ne mažai gerų ir sėkmingų sandorių. Tik geriausios rekomendacijos."
5.0
2019-11-11T11:23:47+00:00
"Kas kartą bendradarbiaudami su Liudu Sankaičiu įsitikiname jo profesionalumu, begaliniu rūpestingumu. Šis žmogus ne tik nuoširdus, bet ir labai atsakingai žiūrintis į savo darbą. Visada pataria bei žino atsakymus į visus rūpimus klausimus. Tikiuosi dar sudarysime ne mažai gerų ir sėkmingų sandorių. Tik geriausios rekomendacijos."

Irma Ališauskienė, Rimantas ir Raimonda Vaitkevičiai

 

Liudas Sankaitis mūsų šeimai talkino jau du kartus. Bendradarbiavimo metu buvo pateikta išsami rinkos analizė. Taip pat argumentuoti ir konkretūs patarimai pirkimo, pardavimo, finansavimo ir mokestiniais klausimais. Liudas dėmesingas ir paslaugus klientui, taktiškas, puikius derybinius įgūdžius turintis žmogus.

Esame patenkinti darbo rezultatais, todėl rekomenduosime jį savo draugams ir pažįstamiems. Kreipsimės ir  ateityje, prireikus tokio specialisto paslaugų.
5.0
2017-02-20T19:20:13+00:00
  Liudas Sankaitis mūsų šeimai talkino jau du kartus. Bendradarbiavimo metu buvo pateikta išsami rinkos analizė. Taip pat argumentuoti ir konkretūs patarimai pirkimo, pardavimo, finansavimo ir mokestiniais klausimais. Liudas dėmesingas ir paslaugus klientui, taktiškas, puikius derybinius įgūdžius turintis žmogus. Esame patenkinti darbo rezultatais, todėl rekomenduosime jį savo draugams ir pažįstamiems. Kreipsimės ir  ateityje, prireikus tokio specialisto paslaugų.

Dalila Stankutė

 

Su ponu Liudu teko bendrauti ne vieną kartą būsto pirkimo ir pardavimo klausimais. Visos konsultacijos buvo atliktos profesionaliai, suplanuoti darbai  atlikti iki galo, laiku, bendravimas  buvo malonus. Tai žmogus išmanantis savo darbą, galintis duoti vertingus patarimus nekilnojamo turto pirkimo ir pardavimo klausimais, bei mėgstantis savo darbą, nuoširdžiai bendraujantis su klientais. Rekomenduoju poną Liudą savo draugams ir giminėms kaip savo srities specialistą.
5.0
2017-03-01T07:00:32+00:00
  Su ponu Liudu teko bendrauti ne vieną kartą būsto pirkimo ir pardavimo klausimais. Visos konsultacijos buvo atliktos profesionaliai, suplanuoti darbai  atlikti iki galo, laiku, bendravimas  buvo malonus. Tai žmogus išmanantis savo darbą, galintis duoti vertingus patarimus nekilnojamo turto pirkimo ir pardavimo klausimais, bei mėgstantis savo darbą, nuoširdžiai bendraujantis su klientais. Rekomenduoju poną Liudą savo draugams ir giminėms kaip savo srities specialistą.

Aurimas Kopūstas, Danguolė Kopūstienė ir Saulius Boguševičius

Itin šiltas, išklausantis ir suprantantis, visuomet gerai nusiteikęs bei savo pozityvumu kitus paveikiantis žmogus – tai tik nedidelė dalis daugelio kitų teigiamų bruožų, kuriuos pasitelkdamas Liudas sugeba formalius santykius tarp kliento ir paslaugos teikėjo paversti maloniu ir draugišku tarpusavio bendradarbiavimu. Profesionalumas, atsakingumas, greitas ir kritiškas situacijos skaitymas bei įsiklausymas į kliento poreikius paverčia Liudą fenomenaliu nekilnojamojo turto brokeriu, kuris ir yra tai, ko dažnu atveju būtent trūksta įprastam žmogui, menkai susigaudančiam nekilnojamojo turto sferoje. Mes nuoširdžiai dėkojame Liudui už tai, jog jis efektyviai ir sklandžiai pardavė du mūsų turėtus nelabai patrauklius nekilnojamojo turto objektus – butą, esantį toliau nuo sostinės, ir kitą, pakankamai prastos būklės butą senos statybos name, o po to padėjo mums apdairiai ir saugiai įsigyti puikų gyvenamąjį būstą, kurį besirenkant, Liudas kas kartą išskirdavo kiekvieno apžiūrimo varianto privalumus ir trūkumus bei atkreipdavo mūsų dėmesį į smulkesnes, tačiau ne ką mažiau svarbias detales, kurios neįgudusiam pirkėjui dažniausiai nėra pastebimos. Finansinės operacijos, sutarčių sudarymas ir pasirašymas, atsarginio plano numatymas, persikraustymo procedūra – visa tai nuo pat pradžių iki pabaigos buvo Liudo rankose, o mums reikėdavo tik dalyvauti sutartu laiku nurodytoje vietoje. Ačiū Jums, Liudai, už įgyvendintą mūsų šeimos svajonę ir už nuostabią bendradarbiavimo patirtį, kurią reikiamu atveju bus labai malonu pratęsti ir ateityje!
2020-01-30T08:14:51+00:00
Itin šiltas, išklausantis ir suprantantis, visuomet gerai nusiteikęs bei savo pozityvumu kitus paveikiantis žmogus – tai tik nedidelė dalis daugelio kitų teigiamų bruožų, kuriuos pasitelkdamas Liudas sugeba formalius santykius tarp kliento ir paslaugos teikėjo paversti maloniu ir draugišku tarpusavio bendradarbiavimu. Profesionalumas, atsakingumas, greitas ir kritiškas situacijos skaitymas bei įsiklausymas į kliento poreikius paverčia Liudą fenomenaliu nekilnojamojo turto brokeriu, kuris ir yra tai, ko dažnu atveju būtent trūksta įprastam žmogui, menkai susigaudančiam nekilnojamojo turto sferoje. Mes nuoširdžiai dėkojame Liudui už tai, jog jis efektyviai ir sklandžiai pardavė du mūsų turėtus nelabai patrauklius nekilnojamojo turto objektus – butą, esantį toliau nuo sostinės, ir kitą, pakankamai prastos būklės butą senos statybos name, o po to padėjo mums apdairiai ir saugiai įsigyti puikų gyvenamąjį būstą, kurį besirenkant, Liudas kas kartą išskirdavo kiekvieno apžiūrimo varianto privalumus ir trūkumus bei atkreipdavo mūsų dėmesį į smulkesnes, tačiau ne ką mažiau svarbias detales, kurios neįgudusiam pirkėjui dažniausiai nėra pastebimos. Finansinės operacijos, sutarčių sudarymas ir pasirašymas, atsarginio plano numatymas, persikraustymo procedūra – visa tai nuo pat pradžių iki pabaigos buvo Liudo rankose, o mums reikėdavo tik dalyvauti sutartu laiku nurodytoje vietoje. Ačiū Jums, Liudai, už įgyvendintą mūsų šeimos svajonę ir už nuostabią bendradarbiavimo patirtį, kurią reikiamu atveju bus labai malonu pratęsti ir ateityje!

Olga and Alevtina Ostapenko

 

"Mes labai patenkintos, Jūs labai padejote, buvo lengva bendradarbiauti. Tikrai esate profesionalas savo srityje. Būtinai rekomenduosiu."
5.0
2017-02-20T19:20:53+00:00
  "Mes labai patenkintos, Jūs labai padejote, buvo lengva bendradarbiauti. Tikrai esate profesionalas savo srityje. Būtinai rekomenduosiu."

Simona Zajančauskaitė – Giedraitė. Pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademija

 

"Nuo pirmojo susitikimo su Liudu mums buvo visiškai aišku, kad jis - savo srities profesionalas ir meistras : visuomet atsakingai žiūrintis į kliento poreikius, reiklus detalėms, kantrus ir ieškantis geriausio sprendimo. Bendradarbiavimas vyko labai sklandžiai ir maloniai, mes visiškai pasitikėjome Liudu ir jo darbu. O svarbiausia, kad šalia aukščiausio profesionalumo jis yra labai šiltas ir geras žmogus, su kuriuo dirbti yra vienas malonumas."
5.0
2017-03-01T07:01:42+00:00
  "Nuo pirmojo susitikimo su Liudu mums buvo visiškai aišku, kad jis - savo srities profesionalas ir meistras : visuomet atsakingai žiūrintis į kliento poreikius, reiklus detalėms, kantrus ir ieškantis geriausio sprendimo. Bendradarbiavimas vyko labai sklandžiai ir maloniai, mes visiškai pasitikėjome Liudu ir jo darbu. O svarbiausia, kad šalia aukščiausio profesionalumo jis yra labai šiltas ir geras žmogus, su kuriuo dirbti yra vienas malonumas."

Birutė Liutkienė

"Neseniai teko rūpintis dukros būsto pirkimu, pagal įgaliojimą, nes ji šiuo metu gyvena užsienyje. Kreipėmės į Liudą, kuris nuo pirmų bendravimo minučių, paliko tolerantiško, atsakingo žmogaus įspūdį. Sukūrė reikiamo įgaliojimo pavyzdį ambasadai. Viso bendravimo metu jautėme jo rūpestį, patarimus. Sandoris praėjo sklandžiai, visur mus lydėjo Liudas. Rekomenduoju visiems šį žmogų, nes jis puikiai išmano savo darbą. Su didžiausia pagarba Birutė."
2021-05-18T14:09:23+00:00
"Neseniai teko rūpintis dukros būsto pirkimu, pagal įgaliojimą, nes ji šiuo metu gyvena užsienyje. Kreipėmės į Liudą, kuris nuo pirmų bendravimo minučių, paliko tolerantiško, atsakingo žmogaus įspūdį. Sukūrė reikiamo įgaliojimo pavyzdį ambasadai. Viso bendravimo metu jautėme jo rūpestį, patarimus. Sandoris praėjo sklandžiai, visur mus lydėjo Liudas. Rekomenduoju visiems šį žmogų, nes jis puikiai išmano savo darbą. Su didžiausia pagarba Birutė."

Solveiga P., Auditorė

 

"Su Liudu teko bendradarbiauti tiek parduodant, tiek perkant būstą. Tai atsakingas, pareigingas, savo darbo sritį išmanantis žmogus. ​Visada siūlo tik optimaliausius variantus pagal kliento pageidavimus ir norus. Labai nuoširdžiai rekomenduoju bendradarbiauti su šiuo nekilnojamojo turto brokeriu."
5.0
2017-02-20T19:21:31+00:00
  "Su Liudu teko bendradarbiauti tiek parduodant, tiek perkant būstą. Tai atsakingas, pareigingas, savo darbo sritį išmanantis žmogus. ​Visada siūlo tik optimaliausius variantus pagal kliento pageidavimus ir norus. Labai nuoširdžiai rekomenduoju bendradarbiauti su šiuo nekilnojamojo turto brokeriu."

Jūratė Vitkutė, Turto vertintoja

 

"Su Liudu bendradarbiaujame jau beveik 10 metų. Tai profesionalaus, punktualaus, labai sąžiningo ir taktiško žmogaus pavyzdys. Liudas - tikras savo srities žinovas, visada drąsiai rekomenduoju jį savo klientams ar draugams ir žinau, kad jis jų lūkesčius pateisins su kaupu!"
5.0
2017-03-01T07:02:45+00:00
  "Su Liudu bendradarbiaujame jau beveik 10 metų. Tai profesionalaus, punktualaus, labai sąžiningo ir taktiško žmogaus pavyzdys. Liudas - tikras savo srities žinovas, visada drąsiai rekomenduoju jį savo klientams ar draugams ir žinau, kad jis jų lūkesčius pateisins su kaupu!"

Ilona Svarevičiūtė

"Liudą Sankaitį man rekomendavo pedantiškai reiklus žmogus. Ilgai nesvarstant susiskambinome, sklandžiai aptarėm bendradarbiavimo sąlygas. Tačiau toliau dirbti ir bendrauti teko sudėtingomis sąlygomis: dideli atstumai – gyvenu užsienyje, karantinas, kelionių ribojimai. Reikėjo ir kantrybės, nes parduodamo buto savininkas, mano tėvas, labai garbaus amžiaus. Į kiekvieną klausimą ar pastabą buvo atsakoma argumentuotai, profesionaliai, korektiškai. Kiekviena situacija ar problema išspręsta 120%. Esu tikra, kad tai ne paskutiniai mūsų sandoriai."
2021-05-18T14:13:00+00:00
"Liudą Sankaitį man rekomendavo pedantiškai reiklus žmogus. Ilgai nesvarstant susiskambinome, sklandžiai aptarėm bendradarbiavimo sąlygas. Tačiau toliau dirbti ir bendrauti teko sudėtingomis sąlygomis: dideli atstumai – gyvenu užsienyje, karantinas, kelionių ribojimai. Reikėjo ir kantrybės, nes parduodamo buto savininkas, mano tėvas, labai garbaus amžiaus. Į kiekvieną klausimą ar pastabą buvo atsakoma argumentuotai, profesionaliai, korektiškai. Kiekviena situacija ar problema išspręsta 120%. Esu tikra, kad tai ne paskutiniai mūsų sandoriai."

V.V. Gydytoja

 

"Liudai, iš tiesų, Jūsų pagalba parduodant mano NT buvo sėkminga, korektiška ir visais požiūriais efektyvi. Tikrai ne gėda ir malonu Jus rekomenduoti bet kuriam savo pažįstamam asmeniui, kuris turės pageidavimų atlikti kokius nors veiksmus su savo NT."
5.0
2017-02-20T19:22:33+00:00
  "Liudai, iš tiesų, Jūsų pagalba parduodant mano NT buvo sėkminga, korektiška ir visais požiūriais efektyvi. Tikrai ne gėda ir malonu Jus rekomenduoti bet kuriam savo pažįstamam asmeniui, kuris turės pageidavimų atlikti kokius nors veiksmus su savo NT."

Aurelija Augutė-Šukienė ir Romualdas Šukys, Iškeitę miesto šurmulį į kaimo ramybę

"Su Liudu pirmą kartą teko bendradarbiauti labai seniai - 2005 metais, pačioje jo karjeros pradžioje. Labiausiai sužavėjo to vaikinuko nuoširdumas, pasitikėjimas klientu, pagarba žmogui  ir užsispyrimas daryti tai, kas jam tikrai patinka.  Būtent šitos savybės matyt lėmė, kad Liudas taip ir liko šioje srityje.

Kai 2014 metais mums reikėjo brokerio paslaugų - nedvejodami susiradome Liudą. Aš likau maloniai nustebinta, kad šis jaunas vyras išaugo į tikrą profesionalą, žinantį visas savo darbo subtilybes. Dar maloniau buvo pamatyti tai, kad Liudas taip ir liko nuoširdžiu, šiltu ir maloniu žmogumi. Juo galima pasitikėti.

Po to ne kartą teko naudotis Liudo paslaugomis. Šalia kitų profesionalių savybių mums labai patiko ir tai, kaip jis nufotografuoja objektą : vaizdas atitinka realybę, bet tuo pačiu pradedi abejoti gal tokį grožį pasilikti sau pačiam ????

Drąsiai rekomenduojame Liudą."

5.0
2017-03-01T07:05:15+00:00
"Su Liudu pirmą kartą teko bendradarbiauti labai seniai - 2005 metais, pačioje jo karjeros pradžioje. Labiausiai sužavėjo to vaikinuko nuoširdumas, pasitikėjimas klientu, pagarba žmogui  ir užsispyrimas daryti tai, kas jam tikrai patinka.  Būtent šitos savybės matyt lėmė, kad Liudas taip ir liko šioje srityje. Kai 2014 metais mums reikėjo brokerio paslaugų - nedvejodami susiradome Liudą. Aš likau maloniai nustebinta, kad šis jaunas vyras išaugo į tikrą profesionalą, žinantį visas savo darbo subtilybes. Dar maloniau buvo pamatyti tai, kad Liudas taip ir liko nuoširdžiu, šiltu ir maloniu žmogumi. Juo galima pasitikėti. Po to ne kartą teko naudotis Liudo paslaugomis. Šalia kitų profesionalių savybių mums labai patiko ir tai, kaip jis nufotografuoja objektą : vaizdas atitinka realybę, bet tuo pačiu pradedi abejoti gal tokį grožį pasilikti sau pačiam ???? Drąsiai rekomenduojame Liudą."

Lina Riaukė, Holistinio centro savininkė ,,Namutė Lt”

 

"Teko dirbti su  Liudu vienoje kompanijoje, buvau maloniai nustebinta jo  profesionalumo ir to, kaip jis taikliai pagal kliento poreikius parenka tinkamą variantą. Man pradėjus kitą veiklą, iki šiol tik jį rekomenduoju visiems pažįstamiems ir draugams, kam reikia padėti NT klausimais, o iš jų sulaukiu nuoširdžių padėkų. Man patinka savo srities profesionalai, kurie investuoja į save ir gali pasiūlyti vis kokybiškesnes paslaugas. Toks, mano manymu, yra Liudas. Sėkmės su juo visiems, kas vertina darbo kokybę."
5.0
2017-02-20T19:23:46+00:00
  "Teko dirbti su  Liudu vienoje kompanijoje, buvau maloniai nustebinta jo  profesionalumo ir to, kaip jis taikliai pagal kliento poreikius parenka tinkamą variantą. Man pradėjus kitą veiklą, iki šiol tik jį rekomenduoju visiems pažįstamiems ir draugams, kam reikia padėti NT klausimais, o iš jų sulaukiu nuoširdžių padėkų. Man patinka savo srities profesionalai, kurie investuoja į save ir gali pasiūlyti vis kokybiškesnes paslaugas. Toks, mano manymu, yra Liudas. Sėkmės su juo visiems, kas vertina darbo kokybę."

Mindaugas S., Informacinių sistemų architektas, CSC Baltic


"Liudo dėka supratau, kad tikrai kai kuriuos dalykus geriau pavesti profesionalams. Su tėvais investavome į naujos statybos butą Vilniuje. Didžiausias rūpestis buvo, kaip surasti padorius, mokius nuomininkus. Nes aplinkui labai daug atvejų, kai nuomojami butai tiesiog nusiaubiami. Kas būtų nepakeliamas rūpestis tėvams pensininkams. Liudas yra tikras profesionalas šioje srityje. Jis sugebėjo atlikti potencialių nuomininkų atranką, ir parinkti tokius, su kuriais jokių problemų nebuvo per visą nuomos laikotarpį. Tikrai džiaugiamės galėdami su Liudu bendradarbiauti!"

5.0
2017-03-01T07:06:30+00:00
"Liudo dėka supratau, kad tikrai kai kuriuos dalykus geriau pavesti profesionalams. Su tėvais investavome į naujos statybos butą Vilniuje. Didžiausias rūpestis buvo, kaip surasti padorius, mokius nuomininkus. Nes aplinkui labai daug atvejų, kai nuomojami butai tiesiog nusiaubiami. Kas būtų nepakeliamas rūpestis tėvams pensininkams. Liudas yra tikras profesionalas šioje srityje. Jis sugebėjo atlikti potencialių nuomininkų atranką, ir parinkti tokius, su kuriais jokių problemų nebuvo per visą nuomos laikotarpį. Tikrai džiaugiamės galėdami su Liudu bendradarbiauti!"

Eimutis Kvosčiauskas

 

"Su Liudu Sankaičiu bendradarbiauju jau kelinti metai. Esu labai patenkintas mūsų bendradarbiavimu. Visada lengva ir patogu susikalbėti. Tinkamai rekomenduoja kurie nuomininkai kandidatai tinkamesni. Ir svarbiausiai iškilus problemoms nuomos laikotarpyje - neatsisako padėti ir pagelbėja išspręsti susiklosčiusią situaciją."
5.0
2017-03-23T12:34:03+00:00
  "Su Liudu Sankaičiu bendradarbiauju jau kelinti metai. Esu labai patenkintas mūsų bendradarbiavimu. Visada lengva ir patogu susikalbėti. Tinkamai rekomenduoja kurie nuomininkai kandidatai tinkamesni. Ir svarbiausiai iškilus problemoms nuomos laikotarpyje - neatsisako padėti ir pagelbėja išspręsti susiklosčiusią situaciją."

Aurelija U.

 

"Profesionalus ir savo darbą išmanantis žmogus. Džiaugėmės jo pagalba ne tik parduodant senąjį, bet ir įsigyjant naują gyvenamąjį būstą."
5.0
2017-02-20T19:24:24+00:00
  "Profesionalus ir savo darbą išmanantis žmogus. Džiaugėmės jo pagalba ne tik parduodant senąjį, bet ir įsigyjant naują gyvenamąjį būstą."

Kristina ir Dainius Kulioniai

"Brokeris Liudas mums padėjo parduoti, anot kitų nekilnojamo turto brokerių, "visiškai beviltišką 4 kambarių butą" nemadingame gyvenamajame rajone Vilniuje. Tai įvyko ir labai greitai, ir tikrai už deramą kainą! Turėjome patirties dirbti su kitais brokeriais.

Buvome jau nusiteikę skeptiškai, tačiau Liudas mums patiko iškart, nes ramiai ir įdėmiai apžiūrėjes, bute rado pliusų (minusus mes žinojome ir patys), suteikė realios vilties ir iškart ėmėsi darbo. Labai patiko, kad jis mus nuolat informavo, kaip vyksta darbai, ką reikia nuveikti. Sutarus su pirkėju, mes nesirūpinome niekuo: jis pranešdavo, kur ir kada atvykti, viskuo pasirūpino Liudas.

Rekomendavau ir rekomenduosiu jo paslaugas visiems pažįstamiems. Liudas nesistengia atrodyti geresnis nei yra. Nes jis yra TIKRAI PROFESIONALUS IR GERAS BROKERIS!

Su nuoširdžia pagarba ir geriausiais palinkėjimais"

5.0
2017-03-01T07:08:41+00:00
"Brokeris Liudas mums padėjo parduoti, anot kitų nekilnojamo turto brokerių, "visiškai beviltišką 4 kambarių butą" nemadingame gyvenamajame rajone Vilniuje. Tai įvyko ir labai greitai, ir tikrai už deramą kainą! Turėjome patirties dirbti su kitais brokeriais. Buvome jau nusiteikę skeptiškai, tačiau Liudas mums patiko iškart, nes ramiai ir įdėmiai apžiūrėjes, bute rado pliusų (minusus mes žinojome ir patys), suteikė realios vilties ir iškart ėmėsi darbo. Labai patiko, kad jis mus nuolat informavo, kaip vyksta darbai, ką reikia nuveikti. Sutarus su pirkėju, mes nesirūpinome niekuo: jis pranešdavo, kur ir kada atvykti, viskuo pasirūpino Liudas. Rekomendavau ir rekomenduosiu jo paslaugas visiems pažįstamiems. Liudas nesistengia atrodyti geresnis nei yra. Nes jis yra TIKRAI PROFESIONALUS IR GERAS BROKERIS! Su nuoširdžia pagarba ir geriausiais palinkėjimais"

Tatjana Kochanė

"Turėjome 2 kambarių butą (už kurį tuo metu mokėjome kreditą), su laiku šis butas tapo jau per ankštas. Liudas mus pakonsultavo dėl pardavimo-keitimo: išsakė mūsų turimo objekto perspektyvas, įvertino objektyviai, padarė labai kokybiškas ir gražias nuotraukas, skelbime surašė visus mūsų buto privalumus, tačiau nepagražindamas realybės (tai vertinu kaip pliusą, nes atvykę žmonės mato realybę, o ne tai, nusivylimą, kai skelbimas neatitiko lūkesčius). Jis yra labai kompetentingas, atsidavęs savo darbui brokeris. Butą sėkmingai pardavėme per ne pilnus 3 mėnesius. Už tai buvome ir esame Liudui labai dėkingi. Bet dar didesnį ačiū norėtume tarti už begalines konsultacijas, važiavimus kartu, kritišką nuomonę renkantis naują bustą. Čia jo pagalba buvo mums itin svarbi ir reikalinga. Liudas tiek pardavimo metu, tiek naujo buto pirkimo metu labai padėjo tvarkant dokumentus pas notarus. Dabar žinome, kad jei tik kada reikės pagalbos NT srityje visada kreipsimės į jį ir, žinome, rekomenduosime jį savo draugams. Ačiū, Liudai."
5.0
2017-03-23T20:24:05+00:00
"Turėjome 2 kambarių butą (už kurį tuo metu mokėjome kreditą), su laiku šis butas tapo jau per ankštas. Liudas mus pakonsultavo dėl pardavimo-keitimo: išsakė mūsų turimo objekto perspektyvas, įvertino objektyviai, padarė labai kokybiškas ir gražias nuotraukas, skelbime surašė visus mūsų buto privalumus, tačiau nepagražindamas realybės (tai vertinu kaip pliusą, nes atvykę žmonės mato realybę, o ne tai, nusivylimą, kai skelbimas neatitiko lūkesčius). Jis yra labai kompetentingas, atsidavęs savo darbui brokeris. Butą sėkmingai pardavėme per ne pilnus 3 mėnesius. Už tai buvome ir esame Liudui labai dėkingi. Bet dar didesnį ačiū norėtume tarti už begalines konsultacijas, važiavimus kartu, kritišką nuomonę renkantis naują bustą. Čia jo pagalba buvo mums itin svarbi ir reikalinga. Liudas tiek pardavimo metu, tiek naujo buto pirkimo metu labai padėjo tvarkant dokumentus pas notarus. Dabar žinome, kad jei tik kada reikės pagalbos NT srityje visada kreipsimės į jį ir, žinome, rekomenduosime jį savo draugams. Ačiū, Liudai."

Saulutė Budrienė, VU CHGF Chemijos instituto Profesorė

 

"Dėkojame Jums už dalykišką, konstruktyvų, operatyvų ir malonų bendravimą parduodant mūsų sodo sklypą. To ir tikėjomės, nes Jus pasirinkome, rekomendavus draugams. Paduoti skelbimą galima ir pačiam, tačiau įsitikinome, kad to tikrai nepakanka. Mes labai džiaugiamės, pasinaudoję Jūsų patirtimi ir savo darbo išmanymu, todėl rekomendavome ir rekomenduosime Jus savo draugams ir pažįstamiems. Pastaruoju metu nieko parduoti ar pirkti neketiname, tačiau, jei ką sugalvotume, mes – Jūsų klientai.

Sėkmės Jums Jūsų darbe!"
5.0
2017-02-20T19:25:15+00:00
  "Dėkojame Jums už dalykišką, konstruktyvų, operatyvų ir malonų bendravimą parduodant mūsų sodo sklypą. To ir tikėjomės, nes Jus pasirinkome, rekomendavus draugams. Paduoti skelbimą galima ir pačiam, tačiau įsitikinome, kad to tikrai nepakanka. Mes labai džiaugiamės, pasinaudoję Jūsų patirtimi ir savo darbo išmanymu, todėl rekomendavome ir rekomenduosime Jus savo draugams ir pažįstamiems. Pastaruoju metu nieko parduoti ar pirkti neketiname, tačiau, jei ką sugalvotume, mes – Jūsų klientai. Sėkmės Jums Jūsų darbe!"

Irena Voinič

"Man labai malonu buvo su Jumis rinktis butą, man labai pravertė Jūsų butų kokybės išmanymas, išlaikytumas ir diplomatija. Buvo labai ramu kiekviename žingsnyje - Jūs randate, sutariate su savininkais, palydite, įvertinate, paruošiate visus dokumentus. Nenuleidžiate rankų, jei nieko tinkamo nėra, toliau ieškot. Man praktiškai niekuo nereikėjo rūpintis - tik atvažiuoti į sutartą vietą ir žiūrėti, ar daiktas man patinka. Net kai buvau pasimetusi, padėjote susidėlioti žingsnius, ką po ko daryti. Vienareikšmiškai profesionalas.

O be to, ačiū už kantrybę su mano mama. Turėjot jos už du :)

Sėkmės, tikrai geruoju miniu Jus"

5.0
2017-11-15T09:55:39+00:00
"Man labai malonu buvo su Jumis rinktis butą, man labai pravertė Jūsų butų kokybės išmanymas, išlaikytumas ir diplomatija. Buvo labai ramu kiekviename žingsnyje - Jūs randate, sutariate su savininkais, palydite, įvertinate, paruošiate visus dokumentus. Nenuleidžiate rankų, jei nieko tinkamo nėra, toliau ieškot. Man praktiškai niekuo nereikėjo rūpintis - tik atvažiuoti į sutartą vietą ir žiūrėti, ar daiktas man patinka. Net kai buvau pasimetusi, padėjote susidėlioti žingsnius, ką po ko daryti. Vienareikšmiškai profesionalas. O be to, ačiū už kantrybę su mano mama. Turėjot jos už du :) Sėkmės, tikrai geruoju miniu Jus"

Ingrida Kšanienė, Gydytoja


 

Su brokeriu Liudu Sankaičiu bendrauju jau keletą metų ir niekada nenusivyliau. Jis ne tik padėjo parduoti netipinį butą, bet ir ne kartą konsultavo tiek nekilnojamo turto, tiek jo teisinės registracijos klausimais. Čia iš tikrųjų labai praverčia jo kaip teisininko išsilavinimas. Labai profesionalus, mandagus, paslaugus ir patikimas – taip galima apibūdinti brokerį Liudą Sankaitį. Jį esu rekomendavusi bendradarbiams ir giminėms, visi jie buvo sužavėti juo darbu. Jei tik reikės, visada kreipsiuosi į jį pagalbos ir rekomenduosiu jį savo draugams.

5.0
2017-02-13T12:34:53+00:00
  Su brokeriu Liudu Sankaičiu bendrauju jau keletą metų ir niekada nenusivyliau. Jis ne tik padėjo parduoti netipinį butą, bet ir ne kartą konsultavo tiek nekilnojamo turto, tiek jo teisinės registracijos klausimais. Čia iš tikrųjų labai praverčia jo kaip teisininko išsilavinimas. Labai profesionalus, mandagus, paslaugus ir patikimas – taip galima apibūdinti brokerį Liudą Sankaitį. Jį esu rekomendavusi bendradarbiams ir giminėms, visi jie buvo sužavėti juo darbu. Jei tik reikės, visada kreipsiuosi į jį pagalbos ir rekomenduosiu jį savo draugams.

Sergej Artemiuk

 

“Įsiklausymas į kliento poreikius, labiausiai Klientui tinkamo objekto parinkimas ir pagalba įgyvendinant galutinius susitarimus su Nuomotoju - yra tik keli teiginiai apibūdinantys sėkmingą bendradarbiavimo patirtį su Liudu, renkantis naujas  administracines patalpas Vilniuje. Likome labai patenkinti, todėl ateityje kreipsimės pakartotinai.”
5.0
2017-02-20T19:25:50+00:00
  “Įsiklausymas į kliento poreikius, labiausiai Klientui tinkamo objekto parinkimas ir pagalba įgyvendinant galutinius susitarimus su Nuomotoju - yra tik keli teiginiai apibūdinantys sėkmingą bendradarbiavimo patirtį su Liudu, renkantis naujas  administracines patalpas Vilniuje. Likome labai patenkinti, todėl ateityje kreipsimės pakartotinai.”

Virginija Kentrienė

"Esu labai dėkinga už pagalbą parduodant butą nt brokeriui Liudui Sankaičiui. Visas buto pardavimo procesas vyko labai greitai, sklandžiai. Pavyko parduoti už max kainą, tai labai džiugina. Jis labai geras savo srities specialistas. Su juo buvo malonu bendrauti, pokalbiai dalykiški.

Pasirinkau jo paslaugas, patarus draugei, dėl jo profesionalumo norisi rekomenduoti jį savo pažįstamiems."
5.0
2018-08-17T07:41:28+00:00
"Esu labai dėkinga už pagalbą parduodant butą nt brokeriui Liudui Sankaičiui. Visas buto pardavimo procesas vyko labai greitai, sklandžiai. Pavyko parduoti už max kainą, tai labai džiugina. Jis labai geras savo srities specialistas. Su juo buvo malonu bendrauti, pokalbiai dalykiški. Pasirinkau jo paslaugas, patarus draugei, dėl jo profesionalumo norisi rekomenduoti jį savo pažįstamiems."

Ričardas Makuška, Profesorius

 

Labai džiaugiuosi, kad laiku susipažinau su brokeriu  Liudu Sankaičiu. Butą teko parduoti prieš porą metų, kada, įvedus Eurą Lietuvoje, krito susidomėjimas nekilnojamuoju turtu, o taip pat  ir jo kainos. Liudas dėjo labai daug pastangų, net platino skrajutes mikrorajono gyventojams, ir pirkėjas buvo surastas. Bendravimas su Liudu buvo profesionalus, tačiau kartu išskirtiniai malonus, kaip su draugu. Liudą kaip brokerį esu rekomendavęs giminėms, draugams ir bendradarbiams, ir visi jie liko labai patenkinti jo darbu. Manau, Liudas galėtų būti pavyzdžiu, koks turėtų būti nekilnojamojo turto brokeris.

5.0
2017-02-13T12:38:35+00:00
  Labai džiaugiuosi, kad laiku susipažinau su brokeriu  Liudu Sankaičiu. Butą teko parduoti prieš porą metų, kada, įvedus Eurą Lietuvoje, krito susidomėjimas nekilnojamuoju turtu, o taip pat  ir jo kainos. Liudas dėjo labai daug pastangų, net platino skrajutes mikrorajono gyventojams, ir pirkėjas buvo surastas. Bendravimas su Liudu buvo profesionalus, tačiau kartu išskirtiniai malonus, kaip su draugu. Liudą kaip brokerį esu rekomendavęs giminėms, draugams ir bendradarbiams, ir visi jie liko labai patenkinti jo darbu. Manau, Liudas galėtų būti pavyzdžiu, koks turėtų būti nekilnojamojo turto brokeris.

Viktoras Aleksa, Pardavimų vadybininkas


"Man tikrai buvo malonu turėti reikalų su Jumis.
Bendradarbiauti buvo paprasta ir efektyvu, labai patiko gerai sudėliota darbų eiga.
Sekantį kartą būtinai kreipsiuosi.

Ačiū."
5.0
2017-02-20T19:26:56+00:00
"Man tikrai buvo malonu turėti reikalų su Jumis. Bendradarbiauti buvo paprasta ir efektyvu, labai patiko gerai sudėliota darbų eiga. Sekantį kartą būtinai kreipsiuosi. Ačiū."

Aleksandr Perekatov, Scandagra grupės finansų kontrolierius

„Rekomenduoju nekilnojamojo turto bendrovę Būsto kryptis bei asmeniškai brokerį Liudą Sankaitį, jeigu ieškote profesionalios pagalbos nekilnojamojo turto srityje.“
5.0
2018-08-17T07:39:08+00:00
„Rekomenduoju nekilnojamojo turto bendrovę Būsto kryptis bei asmeniškai brokerį Liudą Sankaitį, jeigu ieškote profesionalios pagalbos nekilnojamojo turto srityje.“

Linas Ryškus, generalinis direktorius “Lietuvos Ryto” televizija

 

Su Liudu bendradarbiaujame jau dešimt metų. Tai subtilus ir patyręs profesionalas, mokantis įsiklausyti į klientą ir nebijantis pasakyti savo nuomonės. Liudas jau geriau siūlys palaukti tinkamo varianto, nei parduoti ar pirkti dvejojant. O svarbiausia jo savybė dirbant šiame komplikuotame versle, tai šimtaprocentinė patikimumo garantija.
5.0
2017-02-20T19:09:36+00:00
  Su Liudu bendradarbiaujame jau dešimt metų. Tai subtilus ir patyręs profesionalas, mokantis įsiklausyti į klientą ir nebijantis pasakyti savo nuomonės. Liudas jau geriau siūlys palaukti tinkamo varianto, nei parduoti ar pirkti dvejojant. O svarbiausia jo savybė dirbant šiame komplikuotame versle, tai šimtaprocentinė patikimumo garantija.

Vaidas R.

 

"Puikus kliento poreikių išklausymas, supratimas ir atstovavimas parduodan ir perkant NT. Liudas domisi NT rinka, gerai išmano esamą situaciją, kainas ir svarbiausia -  NT pardavimo procesą, rekomenduojame! Vaidas ir Gabrielė."
5.0
2017-02-20T19:27:34+00:00
  "Puikus kliento poreikių išklausymas, supratimas ir atstovavimas parduodan ir perkant NT. Liudas domisi NT rinka, gerai išmano esamą situaciją, kainas ir svarbiausia -  NT pardavimo procesą, rekomenduojame! Vaidas ir Gabrielė."

Remigija ir Aliaksei

"Norime padėkoti už profesionalų darbą, kantrybę, greitą reakciją ir vertingus patarimus. Būsto pardavimo procesas buvo sklandus ir lengvas, nes tereikėjo tik atsipalaiduoti ir patikėti viską brokeriui, kuris išties yra savo srities žinovas. Nedvejodami rekomenduosime Jūsų paslaugas savo draugams ir pažįstamiems."
5.0
2018-08-17T07:37:07+00:00
"Norime padėkoti už profesionalų darbą, kantrybę, greitą reakciją ir vertingus patarimus. Būsto pardavimo procesas buvo sklandus ir lengvas, nes tereikėjo tik atsipalaiduoti ir patikėti viską brokeriui, kuris išties yra savo srities žinovas. Nedvejodami rekomenduosime Jūsų paslaugas savo draugams ir pažįstamiems."
4.0
46

Partneriai

Geolimbas
Sankaitis Legal